Sitemiz 31 Ağustos 2015 günü kurulmuştur.

 

WebDunya kişisel bir web sitesi olmaktan çok ziyaretçileriyle etkileşimli bir teknoloji blog ve download sitesi olmayı hedeflemektedir. Gün geçtikçe içeriği ve ziyaretçisi artan WebDunya her zaman ziyaretçilerine sadık kalacak ve ziyaretçileri sıkacak, bunaltacak reklamlardan kaçınacaktır. Atılan yorumlara elinden geldiğince cevap verip kullanıcılarıyla etkileşimini arttırmaya çalışma planı içinde olup bunu uygulayacaktır.

 

İnternet yayıncılarının çok arttığı bu zaman zarfı içerisinde projemiz hep hayata geçirilme düşüncesi içinde kalınmış ama çoğu zaman hayata geçirilecek zamanı bulamamıştır. Yöneticilerimiz olan Fatih Selman ve Cengizhan Kuyrukcu‘ nun bu alan adını satın almasıyla birlikte WordPress üzerine kurulu olan internet sitemiz hayata geçmiştir.

 

Ziyaretçilerimiz için kaliteli ve gerçek içerikler sunan, her zamanda sunmayı amaçlayan bir internet sitesi yolunda adım adım net çizgilerle ilerlemekteyiz.

 

Özetleyecek olur isek özgün içerikli bir medyaya sahip, teknoloji kategorisi içinde yer alan bir internet sitesidir.

 

Kendi yazılarınızı yazabilir, istediğiniz programları ekleyebilir editörlerimiz tarafından onay verilir ise başvurunuz sonucu ücretli olarak WebDunya Siteler kategorisinden istediğinize siteye içerik editörü olarak alınabilirsiniz. Bizi var eden sizlersiniz. Bizlerle etkileşim halinde kalın !